Kati-Riin Simisker - 
Psühhiaater-psühhoterapeut (psühhodraama)

Alates 1.veebruarist 2024 ei tee ma vastuvõtte Baeri kliinikus. Vanad ja uued patsiendid ning psühhoteraapiakliendid saavad võtta minuga ühendust e-kirja teel:
kati-riin@peakeskus.ee või kodulehel www.peakeskus.ee

Olen Kati-Riin ja alustasin septembris 2018 Baeri Kliinikus psühhiaatri ning psühhoterapeudina. Tartu Ülikooli arstiteaduskonna lõpetasin 2010 ning astusin samal aastal psühhiaatria residentuuri. Varasemalt olen töötanud SA TÜK Psühhiaatriakliinikus ning erinevates nõustamis- ja psühhoteraapia keskustes nii Tartus kui Tallinnas ning ka Viljandi Haiglas.

Minu põhitööks on täiskasvanutele psühhiaatrilise abi osutamine (psüühikahäirete diagnostika, ravi ning psüühikahäireid ennetav tegevus) ning psühhoteraapia läbiviimine. Lisaks olen psühhodraama lavastaja (CP-Certified Practitioner) väljaõppes ning tegelen aktiivselt nii individuaalse psühhoteerapia kui ka grupipsühhoteraapiaga. Usun, et kaasaegse psühhiaatri töös ei piisa vaid ravimite kirjutamisest - käsikäes peavad käima nii psühhoteraapiline lähenemine kui medikamentoosne. 

Olen keskendunud enim ärevushäiretele ja depressioonile ning lisaks läbipõlemise sümptomite leevendamisele ja uute sihtide otsimisele elus.

Olen Eesti Psühhiaatrite Seltsi, Eesti Arstide Liidu ning MTÜ Psühhodraama Instituudi liige.