Tööalane rehabilitatsioon

Väga tore, et olete jõudnud meie kliiniku tööalase rehabilitatsiooni kodulehele! Olete oodatud kontakti võtma ning vastame hea meelega kõikidele küsimustele! Teenusele registreerimiseks on vajalik Töötukassa suunamine.

Meiega saab ühendust telefonil 53 010 112. Samuti e-kirja teel reha@baerikliinik.ee

Anonüümne tagasiside teenusel osalenud klientideltVAJUTA SIIA

Tööalane rehabilitatsioon on mõeldud kõigile inimestele, kellele on määratud osaline töövõime ja kes on vanuses 16 aastat kuni vanaduspensioniiga. Pole oluline, kas olete hetkel töötu, töötate või õpite. Tööalane rehabilitatsioon aitab ja valmistab ette tööeluks või toetab Teie tööleasumist ja tööl jätkamist. Kui Töötukassa on hinnanud vajalikus tööalase rehabilitatsiooni teenuse osutamise, valib klient endale teenuse osutaja ehk rehabilitatsiooni meeskonna Eesti Töötukassa koostööpartnerite seast. Baeri Kliinik on üks selline koostööpartner ning tervitab kõiki oma rehabilitatsioonimeeskonna poole pöörduma! Meie meeskond koosneb väga kogenud spetsialistidest, paljud meist omavad ka pikka psühhoterapeudi kogemust. Täpsemat infot meie spetsialistide kohta saab lugeda nende nimele vajutades.

Meie asutuse rehabilitatsiooniteenuse sihtgrupp on : osalise töövõimega isikud, kelle probleemid on muuhulgas seotud vaimse terviseseisundiga. Siia kuuluvad läbipõlemine, vaimne kurnatus, kroonilised valud, pidev pingetunne ning ületöötamine. Lisaks stressiga seotud häired, meeleoluhäired (depressioon, ärevus), sõltuvushäired, unehäired, söömishäired ja ka krooniliste haigustega seotud vaimse tervise mured. Meie ruumid asuvad esimesel korrusel, sissepääs otse tänavalt, kuid probleemiks on 3 astet (olemas käsipuu, kuid mitte kaldtee). Ruumides sees on võimalik ratastooliga liikuda vabalt, kuid tualetile ratastooli juurdepääs puudub. Meie ruumid ei ole kohandatud kuulmis- ja nägemispuudega isikutele.

Baeri kliinik töötab esmaspäevast reedeni, alates  8.30 kuni 17.00. Erikokkuleppel teeme tööd ka laupäeval vahemikus kell 10.00-15.00.

Meie rehabilitatsioonimeeskonda kuuluvad:

  • Keidi Soots, psühholoog, rehabilitatsiooniteenuse koordinaator ja kontaktisik
  • Meeri Pennar, arst-psühhiaater, pereterapeut
  • Kati-Riin Simisker, arst-psühhiaater, psühhoterapeut
  • Maret Konson, sotsiaaltöötaja-pereterapeut, viharavi spetsialist
  • Andrei Samoldin, füsioterapeut
  • Helerin Heier, sotsiaaltöötaja-kogemusnõustaja

Teenusele registreerimiseks: 

  • Rehabilitatsiooniteenus: telefon 53 010 112 (vastamata kõnedele helistame alati tagasi) ning e-mail reha@baerikliinik.ee (teenusele registreerimiseks, aegade broneerimiseks ja informatsiooniks).
  • E-maili teel registreerumisel edastage palun ka enda telefoninumber!


Asume Tartu linnas, Kivi 25-1, esimene korrus, sissepääs otse tänavalt.

Tegevusloa number:  SRT000207, rehabilitatsiooniteenus.